Перейти до контенту

Змагання з легкоатлетичного кросу

29 березня відбулися змагання з легкоатлетичного кросу молодіжних спортивних ігор міста Умані 2016-2017 навчального року серед вищих навчальних закладів типу: університети, інститути. Відбулися вони на базі Уманського національного університету садівництва. Всього прийняло участь 58 осіб. У командній боротьбі студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зайняли І місце. У змаганнях прийняли участь такі студенти Калугер А. А., Карнаух В. В., Маслюченко М. В., Затуливітер А. О., Кучерявий В. В., Кучерявий О. В., Шевченко В. В., Духовний В. О., Васильченко М. О., Мегесь В. О., Рамазанов Д. Д., Салганюк С. С., Череушенко О. В., Черчик В. В., Букур Ф. В., Мазур О. С., Руснак О. М., Тичук Е. В., Чуприна С. В., Горішний О. О., Поймало І. О., Юрійччук Ю. Є., Вороніна А. С., Левицька Т. В., Аилінкі Н. І., Ткаченко Л. В., Таран В. В., Богуш К. І., Ткач Я. Ю.

Хочеться відзначити спортсменів, які принесли найбільшу кількість очок в копилку команди: Затуливітер С.О (факультет фізичного виховання) ІІІ місце, Бурлака К.О посіла ІІ місце (факультет фізичного виховання) та Заіка І.О посіла ІІІ місце (факультет мистецтв). Ми вітаємо переможців та призерів змагань і бажаємо подальших успіхів!

Призове місце чемпіонату України

1 квітня в місті Нова Каховка відбувся Чемпіонат України з легкоатлетичних метань на честь Заслуженого тренера України Піскунова В.Є. серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Змагання проводились на стадіоні «Енергія» та були календарним видом програми змагань на 2017 рік. Участь в Чемпіонаті взяло 80 спортсменів з різних куточків України. Програма двох днів змагань включала: метання молота, диска та штовхання ядра. Серед дівчат ІІІ місце з результатом 44.85 посіла студентка ІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Ненич Іванна. Вітаємо нашу спортсменку з гідним результатом.