ДВА ЗОЛОТА ТА БРОНЗА КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ.

З 16 по 20 серпня в місті Полтава пройшов командний чемпіонат України з веслування на
байдарках і каное.
Участь в змаганнях взяли 400 спортсменів з 29 команд, що представляли 23 регіони України

До складу збірної команди Черкаської області увійшли вихованці відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ №1,  Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності, студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, а саме: Олександр Гарань, Юлія Юрійчук, Владислав Мегесь, Ярослав Фріюк, Владислав Карнаух, Наталія Мельник, Микола Чаплоуцький – факультет фізичного виховання, та Богдан Жовтюк – студент інституту економіки та бізнес освіти.

За підсумками змагань в особистому заліку Владислав Мегесь та Олександр Гарань здобули золоті медалі чемпіонату у заїзді байдарок – двійок (К-2) на дистанції 500 м, а Юлія Юрійчук здобула бронзову медаль у заїзді байдарок – одиночок (К-1) на дистанції 500 м.

Взагалі вся команда показала гарні результати, що дозволило у командному заліку Черкаській області посісти 9 місце серед 29 команд.

Вітаємо спортсменів та тренерів з гарним результатом.